Resident Evil Degeneration 3D

Resident Evil Degeneration 3D 1.0.0

Rozpraw się z hordami zombi w telefonie

Zalety

  • Ładna grafika

Wady

  • Zbyt statyczna animacja
  • Leniwe zombi
  • Irytująca muzyka

Niezły
5

Resident Evil Degeneration 3D to darmowa strzelanka FPS dla telefonów Java. Naszym zadaniem jest zabijanie zombi i ratowanie pozostałych przy życiu ludzi. Jeśli podobał Ci się film Resident Evil Degeneracja, pobierz grę nawiązującą do tego tytułu.

Resident Evil Degeneration 3D to prosta strzelanka, w której rozgrywającą się akcję oglądamy oczami głównej bohaterki. Znajdujemy się na lotnisku, na którym zaszła mutacja zmieniająca ludzi w żywe trupy. Zadanie jest łatwe, musimy strzelać do zombi oraz ratować nieliczne zdrowe jeszcze osoby. Po drodze napotkamy dodatkowe bronie oraz specjalne, uzdrawiające pojemniki typu spray. Przy starciu z zombi, nad jego głowa pojawia się pasek, wskazujący jak długo musimy do niego strzelać by zginął.

Darmowa strzelanka FSP Resident Evil Degeneration 3D trochę rozczarowuje po chwili grania. Animacja jest zbyt statyczna, zombi zachowują się w sposób ospały, a muzyka powtarza bez przerwy ten sam motyw. Na plus trzeba zaliczyć przyzwoitą szatę graficzną programu oraz wibracje telefonu w momencie ukąszenia przez żywego trupa.

Resident Evil Degeneration 3D to gra oparta na wątkach filmu Resident Evil Degeneracja. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie zombi z lotniska. Gra nie powala, jednak jeśli chcesz zabić kilka zombi, pobierz Resident Evil Degeneration 3D.

Resident Evil Degeneration 3D

Download

Resident Evil Degeneration 3D 1.0.0

Opinie użytkowników o Resident Evil Degeneration 3D